FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

DYSTRYBUTOR

Firma PW OLBAG została oficjalnym dystrybutorem produktów niemieckiej firmy AMROC GmbH. Firma ta dostarcza swoje wyroby do ponad 200 klientów w 25 krajach.

Płyty wiórowo- cementowe firmy AMROC idealnie nadają się do:
• pokrywania fasad
• budownictwa płytowo- szkieletowego
• wykonywania podłóg
• wykonywania ścian wewnętrznych i sufitów
• wykonywania ścianek działowych i konstrukcji nośnych
• pokrywania ścian w pomieszczeniach wilgotnych
• wykonywania konstrukcji przeciwpożarowych
• wykonywania konstrukcji dźwiękochłonnych
• systemów budowanych paneli ściennych
• budowli sportowych (odporne na uderzanie piłką)
• budownictwo przemysłowe, publiczne (szpitale, miejsca wilgotne), budownictwo mieszkalne itp

W skład grupy produktów firmy AMROC wchodzą:

panel B1 trudno zapalny - płyty wirówo- cementowe budowlane o wielostronnym zastosowaniu, charakteryzujące się gładką, twardą powierzchnią, spełniającą wymagania ochrony przeciwpożarowej, izolacji dźwiękochłonnej i ochrony przed wilgocią. Wymiary użytkowe płyty: 3100 x 1250 mm, 2600 x 1250 mm, 1250 x 625 mm, 2400 x 1220 mm, grubość 8- 40 mm.

panel gruntowany COLOUR - wersja płyty przeznaczona do indywidualnego wykończenia warstwą wierzchnią przez inwestora. Może się to odbywać zarówno przed jak i po montażu. Strona widoczna i krawędzie są zagruntowane w kolorzez RAL 9010 (białym), a tylna strona jest wykończona powłoką w kolorzez RAL 7035 (jasnoszarym)

panel COLOUR FINISH - niewrażliwa na działanie warunków atmosferycznych mrozu, odporna na procesy gnilne, odporna na działanie promieni UV i pogodę, nieprzepuszczalna dla wody i łatwa w montażu. Idealna do zastosowania na fasadach budynku (wymiary dostepne w tej płycie to 3100/2600 x 1250 mm i grubość 8- 14 mm)

panel GRANIT - płyta fasadowa i cokołowa, płyta B1 pokryta grysem kamiennym, dostępna w różnych kolorach i rozmiarach 3100/2600 x 1200 x 8 mm. W razie potrzeby oferujemy również system szyn w odpowiednich kolorach.

panel RUSTIKAL do wnętrz - jest to barwiony materiał, zastosowanie do wykańczania wnętrz, np.: ścian, sufitów i podłóg. Dostępne w kolorze- antracyt, bursztyn, naturalny i ceglasty. Dostępne są tylko o szerokośći 1100 mm !

panel AKUSTK - płyta idealna do wykańczania wnętrz i budowy stoisk targowych. Dostarczamy w czterech wersjach standardowych. Do wyboru płyty o układzie perforacji 32 x 32 mm z otworami 8 lub 10 mm oraz o wymiarach 16 x 16 mm z otworami 6 lub 8 mm. Kolory: naturalny, bursztynowy, ceglasty lub antracytoowy.

panel INDOOR - do wnętrz do pokrywania ścian, idealne do stosowania w szpitalach lub wilgotnych pomieszczeniach.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY, W PRZYPADKU DODATKOWYCH ZAPYTAŃ
(możliwość wysłania dokładnego katalogu w jęz. polskim)
LUB ZAMÓWIEŃ PROSIMY O KONTAKT.